Petr Bříza - podpis Praha Sportovní

Články

 • 8. 10. 2014

  Dejte tam nějakej sport pro děti, to se lidem líbí

  Tuhle větu už jsem párkrát v životě slyšel. Zvláště před volbami je při mnoha akcích potřeba najít pozitivní emoce a otevírat přirozenou cestu k oslovení lidí. Zacílit na rodiče přes děti je ideální způsob, jak nikoho neobtěžovat a dostat příležitost si popovídat. Tohle prostě patří ke koloritu a vlastně i nutnosti všech kampaní a nikdo se za to na politiky nemůže zlobit. Navíc, je to asi jedna z mála příležitostí, kdy se komunálním politikům může dostat poděkování za práci, kterou pro svoje město odvádí.

 • 2. 10. 2014

  Sportovní město Evropy? Praze stojí v cestě už jen Palermo

  Získá Praha pro rok 2016 statut Evropského hlavního města sportu? Už brzy bude jasno - přesně 6. listopadu. „Jsme ve finále, soupeří s námi italské Palermo," potvrzuje bývalý hokejový brankář a nyní pražský zastupitel Petr Bříza. Zároveň však naznačuje, že městu nejde o vítězství za každou cenu.

 • 22. 09. 2014

  Petr Bříza: Ve zdravém těle zdravý duch

  Někdejší hokejový brankář Petr Bříza působí v současné době jako manažer na Spartě, mimo jiné je spoluorganizátorem Měsíce náboru do sportovních klubů. I HC Sparta Praha je zapojena v kampani Měsíc náboru do sportovních klubů, za což je Petr Bříza velmi rád. Jak vypadají nábory malých hokejistů do jednoho z největšího hokejového klubu u nás? To prozradil právě Petr Bříza.

 • 02. 09. 2014

  Pražský summit představí novou filosofii financování sportu

  Ve středu 3. září 2014 se v Praze uskuteční 2. Pražský sportovní summit. Na Podvinném mlýně v Aréně Sparta se sejdou představitelé hlavního města Prahy a zástupci všech významných sportovních institucí a klubů. Na setkání společně prodiskutují systém financování sportu v hlavním městě, představí nová grantová schémata a také zhodnotí podporu sportu a partnerství hlavního města Prahy.

 • 01. 09. 2014

  Odstartoval třetí ročník Měsíce náborů do sportovních klubů

  Když nedáte dětem prostor, najdou si ho samy. To je základní motto projektu Měsíc náborů do sportovních klubů, který má dostat děti od počítače a otevřít jim dveře do sportovního světa plného pohybu a zábavy. Po celé září tak budou mít děti všech věkových kategorií šanci zajít do zapojených sportovních klubů a vyzkoušet si jakýkoliv sport. Měsíc náborů do sportovních klubů odstartoval 1. září a jeho součástí bude i festival sportu pro děti Sporťáček.

 • 04. 12. 2013

  Petr Bříza: V Česku chybí haly pro běžné trénování mládeže

  Bývalý hokejista a současný šéf hokejové Sparty Petr Bříza byl hostem u Václava Moravce na Impulsu.

 • 29. 09. 2013

  Bříza: Kdybych nebyl v zastupitelstvu, peníze na hokej nevyjednám

  Coby pražský zastupitel a viceprezident hokejového svazu vyjednal pro kluby z metropole dotaci na mládež. Ta jim hodně ulehčí život. "Nebylo to vůbec nic jednoduchého," říká Petr Bříza, jenž také šéfuje Spartě.

 • 18. 03. 2013

  Praha rozhoduje o podpoře sportu

  Žádosti o granty pro pražský sport už leží na stole Komise Rady hlavního města Prahy pro udělování grantů v oblasti sportu a tělovýchovy, která je v nejbližších dnech zpracuje a následně svolá komisi k jejich projednání.

 • 22. 01. 2013

  Pojďte na běžky do Chuchle

  Areál SKI PARK Velká Chuchle byl otevřen pro veřejnost v pondělí 21. ledna. Pro lyžaře bude připravena dráha o délce nejméně 840 m a šířce 6 m. Zároveň bude otevřeno i kvalitní zázemí s půjčovnou lyžařských potřeb, občerstvením a sociálním zázemím.

 • 19. 12. 2012

  Praha opět zažije Týden sportu zdarma

  Zahrát si squash, plážový volejbal, vylézt na horolezeckou stěnu nebo si jít zacvičit. Možnosti, které má denně každý Pražan. Poslední týden v prosinci je navíc bude mít zcela zdarma. Praha sportovní totiž pořádá již popáté akci Týden sportu zdarma, do které se zapojí přes sedm desítek sportovišť na území hlavního města.

1 2 3 4

Program

 • JASNÁ A TRVALÁ PODPORA: 1% z rozpočtu města pro pražský sport.

 • JEN DLOUHODOBÉ PLÁNY: Víceleté granty pro pražské sportovní prostředí

 • KONEC OPRÝSKANÝCH SPORTOVIŠŤ: Zvýšené investice do pražské sportovní infrastruktury

celý program

Copyright © 2017 Petr Bříza